Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mirosław Kapłan - po ilu dniach ustąpi?

Utworzony przez Gość, 7 grudnia 2010 r. o 12:53
Czy to prawda, że pracuje w biurze senatora w Białej Podlaskiej ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za komputerem jesteś bohater, a jakby ci baba pępek pokazała to byś z płaczem zwiewał. A rozmawiać to ty możesz ze swoją Ronią Grabowską i nikt pretensji do ciebie nie ma. 
Jak by mi baba pępek pokazała ??  to ma jakiś inny niż wszystkie  ??  jak by ona zobaczyła moją  "Cug-maszynę " gdyby się na nim przeleciała CYCU to by nie chciała już z tobą gadać a w szparkę to by sobie przez miesiąc zaglądała,co to za huragan-tsunami przeszło !!!  I po mnie CYCU to już nie ma siadania,pamiętaj !!!   he.he.he.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak by mi baba pępek pokazała ??  to ma jakiś inny niż wszystkie  ??  jak by ona zobaczyła moją  "Cug-maszynę " gdyby się na nim przeleciała CYCU to by nie chciała już z tobą gadać a w szparkę to by sobie przez miesiąc zaglądała,co to za huragan-tsunami przeszło !!!  I po mnie CYCU to już nie ma siadania,pamiętaj !!!   he.he.he.
Chwali pieta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biała twarz " RYŻY KOŃ " i gajowy " WICHURA " dał czytelny przekaz swojemu narodowi aby totalnie  "zlać " wszelkie referenda tak samo jak kiedyś abonament RTV, więc jeb ać to wszystko ,niech się dzieje,aż do 11 listopada do wielkiego zrywu i wichury narodowej,wtedy komuchy wszyscy POjadą bez żadnego wyjątku !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co prokurator szuka w Krzewicy?Ktoś coś powie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 
A co prokurator szuka w Krzewicy?Ktoś coś powie?
 
Szczawiu szukam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczawiu szukam.
A mirabelkami  również  jesteś  zainteresowany?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 
Czy to prawda, że pracuje w biurze senatora w Białej Podlaskiej ?
 Pytasz o kapłana?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pięćset sześćdziesiąt dziewięć 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
   Pytasz o kapłana?
Kapłan przegrał kolejną  sprawę tym  razem przed sądem okręgowym w lublinie. Klakierzy się kompromitują.Kwaśniewski i Domański się  kompromitują.Warto przeczytać najbliższy numer wspólnoty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kapłan przegrał kolejną  sprawę tym  razem przed sądem okręgowym w lublinie. Klakierzy się kompromitują.Kwaśniewski i Domański się  kompromitują.Warto przeczytać najbliższy numer wspólnoty.
Nie kopcie trupa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie kopcie trupa.
Mietek,ale dlaczego?Kapłan widocznie uwielbia być kopanym,ma ktoś ochotę?Worek treningowy nam się trafił.Z rozkoszą patrzę jak pławi się w gównie,które z siebie wytoczył.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kapłan przegrał kolejną  sprawę tym  razem przed sądem okręgowym w lublinie. Klakierzy się kompromitują.Kwaśniewski i Domański się  kompromitują.Warto przeczytać najbliższy numer wspólnoty.
Możesz śmieciu pomażyć i dalej zmyślać. Właśnie wygrał i to cię boli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Możesz śmieciu pomażyć i dalej zmyślać. Właśnie wygrał i to cię boli
Taaaaaaaaaaak  wygrał? Chyba  na fujarce. On  wszystko  przegrywa mimo  tego ,że  sam  zaczyna .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taaaaaaaaaaak wygrał? Chyba na fujarce. On wszystko przegrywa mimo tego ,że sam zaczyna .
Jedni zbierają znaczki,inni chodzą na koncerty a Kapłan kolekcjonuje porażki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedni zbierają znaczki,inni chodzą na koncerty a Kapłan kolekcjonuje porażki
Prowde baco godocie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zajrzałem tu z ciekawości, widząc, że temat ktoś ciągnie, chociaż Kapłan został odwołany. Wniosek nasuwa się sam- odwołany  wójt nadal wzbudza zainteresowanie. Widać,  ktoś się obawia, skoro wciąż rzuca sie w niego. Warto się zastanowić, dlaczego podtrzymuje się ten wątek: obawa, nienawiść, głupota?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zajrzałem tu z ciekawości, widząc, że temat ktoś ciągnie, chociaż Kapłan został odwołany. Wniosek nasuwa się sam- odwołany  wójt nadal wzbudza zainteresowanie. Widać,  ktoś się obawia, skoro wciąż rzuca sie w niego. Warto się zastanowić, dlaczego podtrzymuje się ten wątek: obawa, nienawiść, głupota?!
Odwołany to mało. Trzeba  jeszcze zapłacić za niegodziwości, Zwrócić nienależnie pobrane  wynagrodzenie ,ponieść konsekwencję za działanie  na szkodę gminy.Gmina  to nie piaskownica i tak prosto się z niej nie wychodzi.Dobro  którym  obdarzył  mieszkańców  gminy  bardzo  długo będzie  do niego  wracało!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odwołany to mało. Trzeba  jeszcze zapłacić za niegodziwości, Zwrócić nienależnie pobrane  wynagrodzenie ,ponieść konsekwencję za działanie  na szkodę gminy.Gmina  to nie piaskownica i tak prosto się z niej nie wychodzi.Dobro  którym  obdarzył  mieszkańców  gminy  bardzo  długo będzie  do niego  wracało!!!!!!!!!!!!!!!!
bełkot, bełkot..... konkrety by się przydały, gadanie i szerzenie populizmu .. na wniosek RADY tej RADY (głosowanie) to nie problem tego co otrzymał wynagrodzenie (KP) tylko tego co podjął decyzję RADA, wójt realizował decyzję RADY (TEJ RADY) kadrowy naliczył, kasjer przelał ..... (wniosek TEJ RADY) pytanie czy RADA  rozumiała za czym rękę podnosi (wniosek odwołać RADĘ)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bełkot, bełkot..... konkrety by się przydały, gadanie i szerzenie populizmu .. na wniosek RADY tej RADY (głosowanie) to nie problem tego co otrzymał wynagrodzenie (KP) tylko tego co podjął decyzję RADA, wójt realizował decyzję RADY (TEJ RADY) kadrowy naliczył, kasjer przelał ..... (wniosek TEJ RADY) pytanie czy RADA  rozumiała za czym rękę podnosi (wniosek odwołać RADĘ)
Oto  jest  bełkot!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...